Solid Edge CAM Pro 3 Axis Mill w atrakacyjnym pakiecie

Firmy korzystając z nowoczesnych narzędzi do przygotowywania obróbek CNC, doskonale znają korzyści płynące z komputerowego wspomagania wytwarzania (ang. CAM). Solid Edge CAM Pro firmy Siemens to potężne, ale jednocześnie łatwe w użyciu rozwiązanie maksymalizujące wykorzystanie obrabiarek. Teraz Solid Edge CAM Pro dostępny jest w promocyjnej ofercie GM System, w ramach której zyskujesz dostęp do dodatku CAM Pro 3 Axis Mill.

Poznaj warunki promocji

Jakie funkcje posiada Soild Edge CAM Pro?

Oparty na NX CAM, systemie znanym i rozwijanym od ponad trzydziestu lat, Solid Edge CAM Pro to skalowalne rozwiązanie zapewniające wsparcie z obszaru programowania frezowania, toczenia i wycinania drutowego. Oprogramowanie zapewnia dostęp do samouczków i szczegółowej dokumentacji online w atrakcyjnej graficznie formie. Szablony i kreatory ułatwiają i przyspieszają obsługę systemu.  Dzięki Post Hub, onlinowej bazie postprocesorów i symulacji maszyn, bardzo szybko można rozpocząć pracę na posiadanych obrabiarkach. 

Co więcej? Solid Edge CAM Pro zapewnia asocjatywną integrację z Solid Edge, gdzie błyskawicznie możemy przenieść modelowaną geometrię do modułu wytwarzania. To również baza do dalszej rozbudowy funkcjonalności systemu, gdzie w razie potrzeby istnieje możliwość dobrania kolejnych modułów, jak np. pełnej symulacji maszyny (maszyna wirtualna). Ale przede wszystkim należy do rozwiązań CAD/CAM firmy Siemens Digital Industry Software, co nie tylko zapewnia mu topowe wsparcie rynkowego lidera, ale również wiedzę i doświadczenie rozwijane przez użytkowników na całym świecie.

Bogate funkcje Solid Edge CAM Pro

Solid Edge CAM Pro pozwala Ci zwiększać efektywność procesów produkcyjnych dzięki prostemu dostępowi do funkcji, takich jak:

  • Wiercenie,
  • Frezowanie 2,5-osiowe,
  • Frezowanie 3-osiowe,
  • Frezowanie 5-osiowe,
  • Wycinanie drutowe,
  • Programowanie wielozadaniowych maszyn 2- i więcej kanałowych,
  • Rzeczywistą symulację pracy obrabiarki opartą o kod NCi,
  • Wizualizację oraz edycję ścieżki narzędzia,
  • Bazę darmowych i płatnych postpropcesorów,
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej.

Korzyści z wdrożenia Solid Edge CAM Pro

Rozwiązania CAM, a szczególnie Solid Edge CAM Pro, mają za zadanie wspieranie użytkowników obrabiarek CNC w wykorzystaniu ich pełnego potencjału. To z jednej strony kwestie rozwiniętych technologii, dzięki którym można korzystać ze wszystkich, najbardziej zaawansowanych opcji maszyn, ale to też maksymalizacja efektywności wytwórczych maszyn produkcyjnych, wykorzystujących wspólny system CAM. Dla osób korzystających na co dzień z najnowszych technik produkcyjnych, Solid Edge CAM Pro jest narzędziem, którego nie może zabraknąć. Kolejną korzyścią jest niski koszt zakupu i utrzymania systemu, duża łatwość wdrożenia, a wspomniane wyżej samouczki i bogata dokumentacja online  zapewniają również szybką naukę nowych funkcji.

Pakiety promocyjne Solid Edge

Teraz koszt zakupu staje się jeszcze bardziej atrakcyjny, dzięki nowej ofercie specjalnej dla klientów GM System. Wprowadziliśmy nie tylko raty 0% (o warunkach ich uzyskania dowiesz się na stronie promocji) na Solid Edge, dzięki którym zyskasz dostęp do oprogramowania już od 512,50 zł miesięcznie, ale również możesz rozszerzyć stałą licencję o 3-letnią subskrypcję HSaaP, czy też o wyjątkowe pakiety dodatkowe, w tym wspomniany już wcześniej CAM Pro 3 Axis Mill.

Poznaj warunki promocji

Frezowanie 3-osiowe w Solid Edge CAM Pro

Solid Edge CAM Pro tworzy, na podstawie obiektów 3D lub rysunków 2D, ścieżki narzędzia, a te za pomocą postprocesora, zamieniane są w rozumiane dla maszyny programy wykonawcze. 

Frezowanie 3-osiowe jest jednym z podstawowych procesów obróbki wykorzystywanych na niemal każdej frezarce, czy tokarce z narzędziami napędzanymi.  Konfiguracja zapewnia pełną funkcjonalność dla obróbek zgrubnych, wykańczających i obróbki resztek z wykorzystaniem 3 osi płynnych i do 2 osi indeksowanych. W standardowej ofercie Solid Edge CAM Pro frezowanie 3-osiowe dostępne jest w ramach dodatku, który wymaga osobnego zakupu. Jeżeli chcesz się nim cieszyć w ramach pakietu, zachęcamy do zapoznania się z pakietami promocyjnymi.

 

 

 

Zapytaj o szczegóły

Udostępnij: