Simcenter™ Femap™ jest uznawany na świecie za czołowy, niezależny od systemu CAD i bazujący na Windows, pre- i postprocesor do zaawansowanych obliczeń metodą elementów skończonych (MES). Umożliwia rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań z łatwością i dużą dokładnością.

Simcenter Femap to program, który umożliwia korzystanie z praktycznych funkcji w znacznym stopniu usprawniających pracę nad obliczeniami, modelami czy projektowaniem. Szeroką funkcjonalność użytkownicy softu zawdzięczają dostępowi do danych bazujących na geometrii oraz danych analitycznych. Oprogramowanie umożliwia dzięki temu efektywną pracę nad testowaniem komponentów i złożonych systemów.

SIMCENTER FEMAP - Procesor do zaawansowanych obliczeń

Simcenter FEMAP jest uznawany na świecie za czołowy, niezależny od systemu CAD i bazujący na Windows, pre- i postprocesor do zaawansowanych obliczeń metodą elementów skończonych (MES).

Cena programu Simcenter Femap zależy od wielu czynników, przede wszystkim od danej konfiguracji. Aby uzyskać aktualną i pełną ofertę Femap, w której zawarta zostanie proponowana cena za wybrane rozwiązania, zadzwoń: 71-791 30 51 lub napisz do nas.

Minimalne wymagania sprzętowe dla systemu Simcenter Femap

System operacyjny* 64 bit Windows OS - Windows 10, Windows 8.1 (Simcenter Femap 2019 jest ostatnią wersją wspieraną pod Windows 7)
Procesor Intel® / AMD® wielordzeniowy, Minimum wymagane dla uruchomienia systemu operacyjnego Windows z obsługą karty graficznej
RAM min. 4 GB, zalecane 8 GB lub więcej – uzależnione od wielkości modelu, im więcej tym lepiej dla dużych modeli
Karta graficzna Obsługa OpenGL min 4.2, zaleca się stosowanie kart graficznych AMD FirePro i Radeon Pro lub NVIDIA Quadro (nie zalecamy kart konsumenckich). Ponadto zaleca się używanie najnowszych sterowników karty graficznej, a w przypadku gdy komputer PC posiada specjalizowany sterownik do stacji roboczej należy użyć najnowszego sterownika certyfikowanego przez producenta komputera.
Wolne miejsce na dysku min. 20 GB (lub więcej), zaleca się stosowanie szybkich dysków. Wielkość potrzebnego miejsca jest uzależnione do wielkości liczonego modelu

WAŻNE: Simcenter Femap 2020.x jest dostarczany tylko jako wersja 64bit. Wymagany jest system operacyjny 64bit.

Zapytaj o Simcenter Femap

    Lista nadchodzących szkoleń Femap

    Znaleziono 9 szkoleń