Solid Edge to zaawansowany system CAD 3D, przeznaczony do projektowania wyrobów, od pojedynczych detali do dużych złożeń liczących tysiące części. Oprócz funkcji o przeznaczeniu ogólnym Solid Edge zawiera kompletne zestawy narządzi do określonych zastosowań m. in. projektowania konstrukcji ramowych, instalacji rurowych, elektrycznych, obliczeń wytrzymałościowych i innych. Specjalnie przygotowane plany szkoleniowe pozwalają na dostosowanie ścieżki kształcenia pod indywidualne preferencje klienta.

Znaleziono 18 szkoleń

1

Szkolenie rezerwujemy przy pomocy kalendarza dostępnego na naszej stronie i formularza kontaktowego na stronie opisującej dane szkolenie.

2

Na kalendarzu wybieramy (klikamy) interesujące nas szkolenie.
Za pomocą formularza kontaktowego potwierdzamy wstępnie chęć uczestnictwa.

3

W odpowiedzi otrzymają Państwo ofertę i dodatkowe informacje dotyczące wybranego szkolenia.
Po zaakceptowaniu warunków oferty, uczestnik wnosi opłatę za udział w szkoleniu.

Rezerwacja miejsca na szkoleniu następuje po zaksięgowaniu opłaty.

Szkolenia świadczone przez GM System zostały docenione przez wiele firm i osób prywatnych. Poniżej znajduje się wybór referencji wystawionych przez naszych Klientów. Dotyczą one szkoleń stacjonarnych oraz przeprowadzanych zdalnie.

Dr inż. Adam Budzyński

Inżynier aplikacyjny CAD
Kierownik Przedstawicielstwa Bydgoszcz GM System

Absolwent Politechniki Bydgoskiej (Wydział Inżynierii Mechanicznej). Pracę doktorską obronił w Wojskowej Akademii Technicznej WAT (dotyczy numerycznej analizy zagadnień dynamiki z branży lotniczej). Od ponad 25 lat w przemysłowej branży CAD. Specjalizuje się w projektowaniu dotyczącym…

Mgr inż. Maciej Warneński

Inżynier aplikacyjny Solid Edge

Absolwent Wydziału Inżynierii Mechanicznej Politechniki Bydgoskiej. Zajmuje się inżynierskimi zagadnieniami CAD z wykorzystaniem SOLID EDGE, wizualizacjami produktu w programie KeyShot, jak również oprogramowaniem do tworzenia szeroko rozumianej dokumentacji technicznej (QuadriSpace/SE Technical Publications). Regularnie przeprowadza prezentacje…

Inż. Tomasz Szwed

Inżynier aplikacyjny systemów Solid Edge i NX CAM

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. W latach 2007-2011 studiował na kierunku „Zarządzanie i produkcja” na wydziale Mechaniki i Budowy Maszyn. Swoją karierę zawodową związaną z branżą informatyczną rozpoczął w firmie GM System. Od roku 2014 pracuje na…

Dlaczego warto wybrać szkolenia w GM System? Oto powody – konkretnie:

Doskonała kadra specjalistów. Nasi trenerzy są doświadczonymi inżynierami aplikacyjnymi, autorami wielu publikacji, a nawet wykładowcami w szkołach wyższych. Inżynierowie GM System tworzą nasze autorskie materiały szkoleniowe (patrz niżej). Zobacz, kto prowadzi szkolenia: trenerzy NX CAD/CAM, trenerzy Solid Edge, trenerzy Simcenter

Liczne referencje. Posiadamy referencje wystawione przez Klientów oceniających nasze szkolenia bardzo wysoko! Szkolimy pracowników firm wielkich, średnich i małych, a także osoby fizyczne. Mamy doświadczenie w kształceniu dużych grup pracowników międzynarodowych koncernów w podstawach oprogramowania, szkoleniach specjalizowanych czy konsultacjach. Zobacz referencje ze szkoleń NX CAD/CAM, Solid Edge, Simcenter.

Autorskie materiały szkoleniowe. Opracowaliśmy całkowicie oryginalne materiały szkoleniowe dla wszystkich programów, których obsługi uczymy. Są one udostępniane uczestnikom w cenie szkolenia.

Autorskie materiały po szkoleniach. Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują po ich zakończeniu dostęp do dodatkowych materiałów, w tym plików ćwiczeń stworzonych przez inżynierów aplikacyjnych GM System oraz kalkulatora tolerancji i pasowań (dla Solid Edge – zobacz film z przykładem działania kalkulatora). Materiały te stworzyliśmy specjalnie dla naszych Klientów.

Wygodne salki szkoleniowe. Nasze szkolenia przeprowadzamy we Wrocławiu (dwie salki) oraz w Bydgoszczy. Pomieszczenia są wyposażone w wydajne komputery, klimatyzację i pomoce dydaktyczne. Na miejscu znajduje się bar kawowy. Na obiad w przerwie zapraszamy do restauracji: Czerwona Cebula we Wrocławiu, Bar Spacja w Bydgoszczy.

Zindywidualizowane podejście. Szkolenia przeprowadzamy także zdalnie na platformie Teams lub w siedzibie klienta – nie stanowi to dla nas problemu. Oprócz wielu rodzajów szkoleń, oferujemy także indywidualne konsultacje odpowiadające na zapotrzebowania użytkowników. Zapytaj o konsultacje.

Szkolenia ogólne:

 • Solid Edge – poziom I
 • Solid Edge – poziom II

Szkolenia specjalizowane:

 • zaawansowane modelowanie części i złożeń w technologii synchronicznej
 • modelowanie powierzchniowe
 • projektowanie konstrukcji ramowych i spawanych
 • projektowanie konstrukcji blaszanych
 • narzędzia Solid Edge do projektowania form
 • projektowanie rur i rurociągów
 • projektowanie przewodów elektrycznych
 • obliczenia MES w Solid Edge
 • praca z dużymi złożeniami

Informacje na temat
szkoleń Solid Edge