Solid Edge to zaawansowany system CAD 3D, przeznaczony do projektowania wyrobów, od pojedynczych detali do dużych złożeń liczących tysiące części. Oprócz funkcji o przeznaczeniu ogólnym Solid Edge zawiera kompletne zestawy narządzi do określonych zastosowań m. in. projektowania konstrukcji ramowych, instalacji rurowych, elektrycznych, obliczeń wytrzymałościowych i innych. Specjalnie przygotowane plany szkoleniowe pozwalają na dostosowanie ścieżki kształcenia pod indywidualne preferencje klienta.

Znaleziono 29 szkoleń

1

Szkolenie rezerwujemy przy pomocy kalendarza dostępnego na naszej stronie i formularza kontaktowego na stronie opisującej dane szkolenie.

2

Na kalendarzu wybieramy (klikamy) interesujące nas szkolenie.
Za pomocą formularza kontaktowego potwierdzamy wstępnie chęć uczestnictwa.

3

W odpowiedzi otrzymają Państwo ofertę i dodatkowe informacje dotyczące wybranego szkolenia.
Po zaakceptowaniu warunków oferty, uczestnik wnosi opłatę za udział w szkoleniu.

Rezerwacja miejsca na szkoleniu następuje po zaksięgowaniu opłaty.

Szkolenia ogólne:

 • Solid Edge – poziom I
 • Solid Edge – poziom II

Szkolenia specjalizowane:

 • zaawansowane modelowanie części i złożeń w technologii synchronicznej
 • modelowanie powierzchniowe
 • projektowanie konstrukcji ramowych i spawanych
 • projektowanie konstrukcji blaszanych
 • narzędzia Solid Edge do projektowania form
 • projektowanie rur i rurociągów
 • projektowanie przewodów elektrycznych
 • obliczenia MES w Solid Edge
 • praca z dużymi złożeniami
1

Szkolenie poziom I

Szkolenie przeznaczone jest dla użytkowników rozpoczynających pracę lub pracujących od niedawna z Solid Edge. Od uczestników nie jest wymagana żadna znajomość programów typu CAD. Zalecana znajomość obsługi komputera, oraz podstawowych zagadnień technicznych.

2

Szkolenie poziom II

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które ukończyły szkolenie Solid Edge – poziom I i chcą poszerzyć wiedzę o bardziej rozbudowane funkcje oprogramowania Solid Edge. Od uczestników wymagana jest podstawowa znajomość programu Solid Edge.

3

Szkolenie specjalizowane

Szkolenie przeznaczone jest dla osób o dobrej znajomości oprogramowania, lub które ukończyły szkolenie Solid Edge – poziom I i chcą poszerzyć wiedzę o wyspecjalizowane narzędzia oprogramowania Solid Edge.

4

Konsultacje

Najbardziej zaawansowany model szkolenia. Zakres tematyczny ustalany jest z klientem indywidualnie i może obejmować zarówno wybrane zagadnienia z oferowanych szkoleń, jak i pomoc przy rozwiązywaniu bieżących problemów. Czas trwania oraz miejsce tych spotkań są ustalane z klientem indywidualnie.

Sugerowana ścieżka rozwoju: 1234

Jaką wartość dodają szkolenia?

Stopień znajomości programu wykorzystywanego programu

jest jednym z najważniejszych elementów wpływających na jakość i szybkość pracy.

Szkolimy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę

Prowadzimy szkolenia w sposób, który corocznie przyciąga setki uczestników. Zespół wysoko wykwalifikowanych trenerów każdego dnia dzieli się z uczestnikami szkoleń swoją wiedzą. Nowoczesne sale szkoleniowe oraz małe grupy są kluczem naszego sukcesu.

Prowadzimy szkolenia z zakresu oferowanych produktów CAD/CAM/CAE

W naszych szkoleniach biorą udział zarówno pracownicy firm będących użytkownikami systemów CAx, jak i osoby prywatne oraz studenci. Nasze ośrodki szkoleniowe z profesjonalnie przygotowanymi stanowiskami znajdują się we Wrocławiu oraz Bydgoszczy. Dzięki mobilnym salom szkoleniowym jesteśmy w stanie także przeprowadzić szkolenia w dowolnej lokalizacji. Realizujemy zamówienia zarówno w siedzibie Klienta, jak i w innych wspólnie ustalonych lokalizacjach.

Informacje na temat
szkoleń Solid Edge