Co oferujemy?

Specjalizujemy się w dostarczaniu, wdrażaniu i serwisowaniu wiodących na rynku rozwiązań CAD/CAM/CAE/PLM (NX, Solid Edge, Simcenter, Femap, STAR CCM+, Teamcenter), dzięki czemu staliśmy się kluczowym partnerem handlowym wielu znanych polskich i zagranicznych firm.

Swoim profesjonalizmem oraz bogatym doświadczeniem zdobyliśmy pozycję jednego z największych dostawców Siemens Digital Industries Software w Polsce. A to nie wszystko, czym możemy się poszczycić.

Pole działania

Jesteśmy dumni z wielu zrealizowanych projektów. Do naszych największych sukcesów należą:

  • Stała współpraca z polskimi i zagranicznymi firmami, w tym pozycja kluczowego partnera Siemens Industry Software.
  • Ponad 11 000 licencji dostarczonych wyższym uczelniom.
  • Liczne publikacje w uznanych czasopismach branżowych.
  • Tysiące przeprowadzonych szkoleń i wdrożeń.
  • Realizacje usług obliczeniowych CAE usprawniających procesy produkcji w wielu firmach.

Rozwój

Zadebiutowaliśmy na rynku w 1996 roku pierwszymi prezentacjami i wdrożeniami systemów CAD 3D, a od 2001 funkcjonujemy jako spółka pod nazwą GM System.

Obecnie bazę naszych Klientów tworzy przeszło 1000 firm, realizujemy tysiące szkoleń dla konstruktorów, technologów, inżynierów oraz wykładowców akademickich, a obroty spółki zanotowały 30% wzrost w przeciągu ostatnich lat, rok po roku. Liczby świadczą na naszą korzyść. I nie tylko one.

Cenimy wszystkich Klientów, bez wyjątku

To oni gwarantują nam rozwój i ciągłe umacnianie naszej pozycji na rynku. Dlatego też kilkakrotnie zostaliśmy Platynowym Partnerem Siemens oraz – jako pierwsi w Polsce uzyskaliśmy status Smart Expert, potwierdzający nasze największe kompetencje techniczne.

Zdobyte doświadczenie oraz posiadane certyfikaty w zakresie oferowanych przez nas systemów gwarantują naszym Klientom profesjonalny poziom obsługi merytorycznej i technicznej. Na stałe współpracujemy z:

Pula doświadczeń

Od 19 lat jesteśmy ekspertami w dziedzinie integracji systemów inżynierskich. Z sukcesem adaptujemy technologie do indywidualnych zapotrzebowań naszych Klientów. Każdy projekt wspieramy kompleksowym doradztwem i szkoleniami.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego obszary i filozofię naszego działania.

„Bez systemów CAD/CAM wprowadzenie nowych produktów w krótkim czasie jest niemożliwe, a co się z tym wiąże szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku i klientów.”

Artur Nowak

Główny konstruktor przyczep w firmie DEBON

„Dzięki wdrożeniu Solid Edge firma stała się konkurencyjna na rynku i zwiększyła swój potencjał w zakresie dostarczania innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań.”

Edward Birówka

Dyrektor w firmie Tamel S.A.

„Wdrożenie systemu SolidEdge w Pracowni Sztucznego Serca Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii przyczyniło się do rozwoju konstrukcji polskich protez wspomagania serca. System SolidEdge umożliwił realizację wielu zaawansowanych konstrukcyjnie oraz innowacyjnych projektów, które Pracownia Sztucznego serca realizowała w przeszłości i realizuje obecnie. Intuicyjność oprogramowania w połączeniu z jego zaawansowanym funkcjami daje szerokie możliwości rozwoju i realizowania zaawansowanych projektów, co zwiększa konkurencyjność i wzmacnia pozycję naszej firmy zarówno w świecie nauki jak i branży medycznej w kraju i poza granicami”

Artur Kapis

Kierownik Laboratorium Technologicznego, Kierownik Zespołu Pomp Pulsacyjnych