Systemy ERP

Przedstawiamy systemy ERP polskiego producenta, firmy EXSO

EXSO to polska firma, która od ponad 10 lat zajmuje się tworzeniem aplikacji dla biznesu. W swojej ofercie ma zarówno produkty – gotowe, własne moduły wspierające procesy w przedsiębiorstwie, jak i oferuje usługi tworzenia dedykowanych programów na bazie tych modułów. Złożone w całość kilka modułów, tworzy elastyczny system ERP, który odpowiada na niestandardowe potrzeby klientów, którzy chcą zintegrować wszystkie procesy zachodzące w ich firmach. Wśród produktów oferowanych przez EXSO znajdują się:

 

    • system magazynowy – system pozwalający na uporządkowanie pracy w magazynie i optymalizację jego powierzchni, skrócenie czasu poszukiwania towarów dzięki ich odpowiedniemu rozlokowaniu i oznaczeniu kodami kreskowymi. Aplikacja na przenośny terminal (kolektor danych) przyspiesza nadawanie i przyjmowanie dostaw oraz porządkuje ruchy magazynowe. Więcej informacji: tutaj.

 

    • system do zarządzania produkcją – system umożliwiający planowanie produkcji, tworzenie harmonogramów oraz kontrolowanie czasu poświęconego na zrealizowanie zleceń produkcyjnych. System dysponuje informacjami takimi jak: jaki materiał ma zostać użyty, co powstanie, na kiedy ma powstać, na jakich maszynach, w jakiej technologii, jacy pracownicy, na jakim stanowisku produkcyjnym, uwzględnia moce produkcyjne, które uprzednio można zdefiniować. Więcej informacji: tutaj.

 

    • system wspierający sprzedaż – narzędzie do konfigurowania produktów, które wymagają dopasowania do klienta. Konfigurator wykorzystuje reguły tworzenia towarów i umożliwia wygenerowanie wizualizacji skonfigurowanych produktów. Dzięki systemowi przyspieszone jest tworzenie ofert oraz śledzenie postępu realizacji zamówionych produktów. Więcej informacji: tutaj

 

    • system wspierające działalność organizacji – system kontroli dostępu, pozwalający na ograniczenie wejścia do biura osób postronnych, a także wewnątrz biura – dostępu do wybranych pomieszczeń (np. serwerownia, archiwum) osób nieupoważnionych. Pracownicy korzystają z kart lub breloków RFID, by otwierać drzwi. Więcej informacji: tutaj.

 

Oferta EXSO obejmuje również własne rozwiązania sprzętowe: infokioski  Więcej informacji: tutaj.

Cechą wspólną systemów EXSO jest idea automatyzacji pracy, wpisująca się w ideę Przemysłu 4.0.

Kontakt w sprawie systemów ERP, tel. 693 969 610.