Pakiet TOKEN dla Solid Edge

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób oczekujących swobodnego dostępu do oprogramowania bez ponoszenia znaczących kosztów, Siemens Digital Industries Software uruchamia sprzedaż opłacalnych tokenów. Dzięki nim możliwe jest korzystanie z poszczególnych programów i dodatków Siemens przez określony czas zgodnie z bieżącymi potrzebami – bez konieczności kupowania licencji, długotrwałych zobowiązań i ograniczeń. Teraz specjalny pakiet TOKEN dla systemu Solid Edge kupią Państwo nawet do 50% taniej!

Rozwiązanie licencyjne na miarę XXI w.

Kupowanie licencji wieczystych to dla wielu użytkowników jedyna słuszna metoda na zapewnienie sobie możliwości korzystania z pożądanego oprogramowania. Istnieją też jednak inne metody, które sprawiają, że korzystanie z programów jest bardziej elastyczne, dopasowane do użytkownika i spersonalizowane. Ostatnio dużą popularnością cieszą się subskrypcje gwarantujące dostęp do wybranego oprogramowania w określonym czasie. Model subskrypcyjny powoli staje się standardem w dziedzinie licencjonowania produktów cyfrowych i dotyczy to również oprogramowania przemysłowego.

Jeśli chodzi o ekosystem rozwiązań Siemens Digital Industries Software, subskrypcje funkcjonują na równych prawach z licencjami wieczystymi. Siemens proponuje użytkownikom jednak również inny, trzeci wariant zakupu licencji. Mowa o tokenach, czyli cyfrowych „żetonach”, umożliwiających wykupienie dostępu do określonych dodatków na określony czas (np. na czas realizacji pojedynczego projektu). To rozwiązanie dedykowane firmom ceniącym sobie elastyczność i chcących minimalizować wydatki ponoszone na oprogramowanie.

Dostęp do dodatków Solid Edge bez kupowania licencji i bez zobowiązań

Licencjonowanie oparte na wartości – bo tak Siemens określa model oparty na wymianie tokenów na dostęp do wybranych produktów – to nowość w Solid Edge 2023. Z „żetonów” można korzystać w ramach subskrypcji HSaaS, wymieniając je na natychmiastowy dostęp do szerokiej gamy zintegrowanych dodatków, takich jak Advanced PMI, Electrical Routing, Generative Design Pro, PCB Collaboration, Point Cloud Visualization, Simulation i Solid Edge XpresRoute. Produkty można łatwo łączyć i dopasowywać do indywidualnych potrzeb w danym momencie.
Co ważne, tokeny dają dostęp do pożądanych produktów w momencie, gdy zachodzi potrzeba ich zastosowania, co stanowi bardziej opłacalną alternatywę dla kupowania stałych licencji na dane rozwiązanie. Zdarza się, że pożądane rozszerzenie jest potrzebne chwilowo, np. przy realizacji bardzo specyficznego zadania. Wówczas pakiet TOKEN może okazać się rozsądnym kompromisem pomiędzy dostępem do niezbędnych narzędzi a chęcią zminimalizowania poniesionych nakładów.

Pakiet token w bezkompromisowej cenie – teraz nawet do 50% taniej!

Tokeny na funkcje dodatkowe Solid Edge są dostępne w paczkach po 25 lub 50 „żetonów”. Choć same w sobie mogą stanowić ekonomiczną alternatywę dla standardowego zakupu produktów dodatkowych w środowisku Solid Edge, obecnie istnieje możliwość zakupienia ich jeszcze taniej dzięki ofercie specjalnej, którą przygotowaliśmy jako platynowy partner Siemens. Promocja obejmuje specjalny pakiet TOKEN w ramach trzyletniej subskrypcji Solid Edge HSaaS i pozwala na oszczędność nawet do 50% kosztów względem kosztów analogicznego pakietu poza okresem obowiązywania oferty.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie promocji.

Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych pakietów Solid Edge objętych promocją. Oferta specjalna poza pakietem TOKEN dotyczy podstawowej subskrypcji Solid Edge z platformą Xcelerator Share, a także pakietów 3D Publishing i CAM Pro 3 Axis Mill (do programowania i wspomagania frezowania trzyosiowego) lub CAM Pro 5 Axis Mill (analogiczny moduł dla frezowania pięcioosiowego). Możemy zapewnić, że pakiety objęte promocją to obecnie zdecydowanie najkorzystniejsze cenowo warianty subskrypcji Solid Edge – korzystne szczególnie w kontekście zapowiedzianego niedawno przez Siemens wzrostu cen poszczególnych produktów i usług.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o pakiecie TOKEN dla Solid Edge lub o szczegółach naszej oferty specjalnej, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Chętnie poznamy Państwa potrzeby, doradzimy i wybierzemy dla Państwa najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: