Solid Edge ST7 z wbudowaną wersją polską!

Najnowsza wersja Solid Edge oznaczona symbolem ST7 będzie dostępna z wbudowaną w instalator programu wersją polską. Co to oznacza dla użytkowników?

Solid Edge ST7 z wbudowaną wersją polską!

Już od 17 września polscy użytkownicy Solid Edge mogą pobierać najnowszą wersję systemu Solid Edge oznaczoną symbolem ST7. Po oficjalnej premierze, która miała miejsce podczas majowej konferencji Solid Edge University 2014 pojawiło się mnóstwo materiałów prezentujących nowe funkcje i narzędzia. Dziś, kilka godzin po udostępnieniu ST7 polskim użytkownikom informujemy, że Solid Edge ST7 zawiera wbudowaną w instalator wersję polską.

Dotychczas po zainstalowaniu systemu w wersji anglojęzycznej, użytkownicy byli zmuszeni samodzielnie pobrać i doinstalować polski interfejs w formie nakładki językowej. Niewątpliwie stanowiło to pewną komplikację zwłaszcza w sytuacji, w której sam Solid Edge był instalowany w lokalizacji innej niż domyślna.

Aktualnie cały proces instalacji oprogramowania odbywa się za pomocą jednego kreatora. Solid Edge ST7 zawiera cały program wraz z plikami interfejsu wewnątrz instalatora, co powoduje brak konieczności stosowania dodatkowych nakładek, uaktualnień i innych aplikacji.

Oprogramowanie zostało udostępnione na stronie producenta Klienci GM System mogą pobierać najnowszą wersję Solid Edge ST7 PL również pod tym linkiem, Przypominamy również, że wszyscy studenci, którzy chcą wykorzystywać System CAD z technologią synchroniczną mogą to uczynić poprzez rejestrację na tej stronie.

Zapisz_sie_na_szkolenie_nowosci_ST7

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: