GM System – Smart Expert Siemens Partner

GM System jako jedyny partner firmy Siemens w Polsce otrzymał status Smart Expert Siemens Partner! Jest on przyznawany tylko tym firmom, które osiągnęły najwyższy poziom kompetencji technicznych w zakresie systemów CAD/CAM/CAE/PLM.

Czym jest status Smart Expert i jak go zdobyliśmy

Status dotyczy kompetencji technicznych w obszarach programów https://gmsystem.pl/solid-edge/ oraz Simcenter 3D. Nie jest to zresztą – szczerze rzecz ujmując – niespodzianka. Solid Edge od wielu lat był naszym flagowym produktem. Inżynierowie aplikacyjni GM System należą do najwybitniejszych polskich specjalistów w tym zakresie. Dowodzą tego liczne osiągnięcia: opublikowane książki, artykuły, prowadzenie wykładów, ćwiczeń, szkoleń oraz – przede wszystkim – setki udanych wdrożeń. W procesie przyznawania statusu Smart Expert Siemens Partner kompetencje inżynierów, specjalistów w zakresie Solid Edge, były sprawdzanie w ponad 30 kategoriach! Simcenter 3D jest natomiast nową odsłoną NX w zakresie symulacji i obliczeń – tutaj także posiadamy doświadczenie wynikające z kompleksowych i wymagających wdrożeń, przeprowadzania obliczeń wytrzymałościowych (FEA) czy symulacji, w tym przepływów (CFD).

Inżynierowie aplikacyjni GM System biorą co najmniej raz w roku udział w szkoleniach organizowanych przez firmę Siemens, ostatnio z zakresu najnowszej wersji innego programu do obliczeń i symulacji – Femap 12. Czytelnicy niniejszego wpisu wiedzą zapewne, że chętnie dzielimy się wiedzą. Zabrzmi to może nieco patetycznie, ale chyba przyczyniamy się także do wzrostu poziomu praktycznych umiejętności inżynierskich w naszym kraju.

Szczególnie cieszy nas, że najnowsze wyróżnienie obejmuje programy różnego rodzaju: CAD i CAE. Obecnie polskie firmy powszechnie używają systemów CAD 3D (a ponad 1 400 z nich nabyło taki software od GM System). Coraz częściej także pojawia się potrzeba wdrożenia systemu do obliczeń i analiz wytworzonych w CAD modeli – stąd rosnące zainteresowanie systemami CAE: pisze o tym Prezes Zarządu GM System, Grzegorz Kazimierczak, w artykule opublikowanym na portalu „Polski Przemysł”

Podsumowując, otrzymany właśnie status potwierdza fakt, że wiele firm dokonało słusznego wyboru, wdrażając zaawansowany software Solid Edge/NX/Simcenter czy Teamcenter właśnie z GM System!

 

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: