GM System na Skawińskim Turnieju Wiedzy Mechatronicznej

W dniu 12 lutego 2020 odbyła się III edycja wydarzenia o nazwie Skawiński Turniej Wiedzy Mechatronicznej. Miało ono miejsce w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie pod Krakowem (rys.1).

 

Turniej ten jest adresowany do uczniów średnich szkół technicznych, przede wszystkim z regionu Małopolski, ale nie tylko. Konkurs przeprowadzono przy współpracy z instytucjami naukowymi (AGH), jak również przemysłowymi, działającymi w branży ogólnie rozumianej mechatroniki. Do tego zaszczytnego grona należała także firma GM System (rys. 2, 3).

 

Cieszymy się, że mogliśmy być aktywnie obecni podczas tego wydarzenia, m.in. przeprowadzając prelekcję na temat  Solid Edge 2D Nesting (rys. 4) pt.

„Solid Edge 2D Nesting –optymalizacja rozkładu rozwiniętych elementów blaszanych na arkuszach produkcyjnych w procesie cięcia”


Prelekcję wygłosił dr inż. Adam Budzyński.

Kulminacyjnym momentem konkursu było ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród, ufundowanych m.in. przez naszą firmę. Były to podręczniki do Solid Edge, dedykowane dla użytkowników CAD 3D/2D o różnym stopniu zaawansowania. Autorami podręczników są inżynierowie naszej firmy, a podręczniki pochodzą z serii wydawniczej ‘Biblioteka GM System’. Jesteśmy dumni z otrzymania od Organizatorów Konkursu pamiątkowego dyplomu z podziękowaniami (rys. 5).

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: