GM System lubi Platynę!

Zanim zacznę, chciałbym uprzedzić – będziemy się trochę chwalić 😉 Dlaczego piszę w liczbie mnogiej? Ponieważ mówię w imieniu całego Zespołu GM System. Temat tego artykułu jest dla nas w tym roku bardzo istotny z wielu powodów. Dlatego zachęcam do przeczytania 😊

Rok 2021 – jubileuszowy z okazji 20-lecia – przyniósł najlepsze zyski w historii firmy. W roku 2022 ponownie odnotowaliśmy rekordowe przychody, potwierdzając przynależność do elity Statusem Platynowego Partnera. W strukturze Siemens Digital Industries Software jest tylko kilku takich partnerów w Europie.

Tutaj chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom za zaufanie! Gdyby nie Wy, nie dalibyśmy rady tego osiągnąć. Obiecujemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby w dalszym ciągu zasługiwać na to zaufanie.

Co oznacza status Platynowego Partnera?

Platynowy Partner charakteryzuje się solidnym Zespołem, sprawdzoną marką budowaną latami, szybką reakcją na turbulentne środowisko i wymagania biznesowe klientów – mówi Ryszard Ostrowski, Siemens Industries Software.

 

Jesteśmy największym spośród najdłużej działających i najdłużej działającym spośród największych partnerów Siemens w Polsce, którzy wyrośli na rozwiązaniach CAD 3D.

Pierwsze w kraju prezentacje wykonywane przez pracowników GM System spowodowały, że dziś jesteśmy liderem w ich sprzedaży.

Marka GM System od samego początku była budowana zgodnie z mottem, które znajduje się w nazwie: „Integracja Systemów Inżynierskich”. Zobowiązuje nas to do posiadania i ciągłego rozwijania kluczowych kompetencji w zakresie cyfryzacji, które sukcesywnie budowaliśmy przez ponad 20 lat. Na ich potwierdzenie składają się międzynarodowe wdrożenia systemów CAD, CAM, CAE, robotyki „spięte” w cyfrowy świat PLM, czyli Teamcenter, Opcenter czy APS powiązanych z systemami ERP.

 

– Czy 20 lat to długo ? Stworzyliśmy unikalne miejsce w Polsce, które dzięki innowacyjnej technologii rozwija polski przemysł przez dwie dekady. 20 lat to okres młodości i wchodzenia w dorosły świat. Jest to idealny moment, żeby dzięki wytężonej pracy stworzyć firmę, która wyprzedza potrzeby rynku. Jako jedni z pierwszych w Polsce wskazywaliśmy zalety inwestycji w oprogramowanie CAD 3D, a dziś mamy zespół kilkudziesięciu wysokiej klasy specjalistów, osób w kilku lokalizacjach w Polsce, doradzających w zakresie cyfryzacji, robotyki czy funkcjonowania w chmurze – mówił w 2021 roku Grzegorz Kazimierczak, świętując jubileusz firmy.

Jak wspominałem na początku – Status Platynowy jest potwierdzeniem tego, że posiadamy zaufanie swoich Klientów. Jednocześnie jest zobowiązaniem, wymaga od nas jeszcze większego zaangażowania i szybkości reakcji, ponieważ świadczy o tym, że jesteśmy  jednym z najlepszych, technologicznie zaawansowanych  spółek w światowej strukturze Siemens Digital Industries Software.

Na zakończenie pozostaje mi tylko powiedzieć, że jesteśmy ogromnie dumni, że możemy po raz szósty powiedzieć „MAMY TO”! 😊

 

Autor:
Daniel Pastuszka

Dowiedz się więcej o naszych produktach i usługach

Udostępnij: