Szkolenia Solid Edge / Teamcenter

Tematem niniejszego wpisu są nasze autorskie szkolenia https://gmsystem.pl/solid-edge/ / Teamcenter. Coraz więcej firm w Polsce interesuje się wdrożeniem wysokiej klasy oprogramowania PLM. Posiadanie takiego systemu gwarantuje stały dostęp wszystkich działów przedsiębiorstwa do aktualnej, zrewidowanej i zatwierdzonej dokumentacji CAD. Dlatego tak duże zainteresowanie wzbudza platforma Teamcenter, jako wiodący na rynku system PLM. Oczywiście, w wielu przedsiębiorstwach pojawiają się obawy związane z wdrożeniem PLM, ale współpraca z GM System szybko je rozwiewa. Jako przykład może służyć implementacja platformy Teamcenter w Gerda Sp. z o.o.: przeczytaj case study.

Dlaczego Solid Edge / Teamcenter

Wychodząc naprzeciw potrzebom w zakresie pracy w systemie PDM/PLM, GM System opracowało absolutnie pionierską w Polsce formułę szkoleń z zakresu… Solid Edge. Dlaczego Solid Edge, skoro chodzi o PLM – Teamcenter? Robimy to po to, aby nauczyć użytkowników programu CAD nie tylko obsługi tego softu, ale także od razu wpoić dobre praktyki, przekładające się na korzyść firm używających Solid Edge. Jak to wygląda? Uczestnicy szkoleń Solid Edge pracują na stacjach roboczych, na których jest zainstalowany także Teamcenter. Dlatego, tworząc projekty, pracują jednocześnie w rzeczywistym środowisku najlepszego na rynku systemu PDM/PLM. Konstruktor poznaje więc tak ważne zasady zarządzania dokumentami CAD, jak standaryzacja, bezpieczeństwo, praca współbieżna itp. Uczestnik szkolenia dowiaduje się, jakie korzyści przynosi firmie stosowanie platformy PLM i to nie na podstawie wiadomości przekazanych przez firmę wdrażającą ten system, ale w sposób praktyczny, pracując w środowisku Solid Edge / Teamcenter. Co więcej, przekonuje się, że działająca w tle platforma Teamcenter nie odciąga konstruktorów od procesu projektowania, a wszelkie zadania PDM są wykonywane na poziomie CAD, w tym przypadku Solid Edge.

Obecnie GM System jest jedyną firmą na rynku oferującą szkolenie Solid Edge w środowisku Teamcenter, a szkolenie ma całkowicie autorski, oryginalny i nowatorski charakter. Nic dziwnego, że odzew ze strony braci konstruktorskiej jest jednoznacznie pozytywny – zebrane opnie wskazują, że wybraliśmy kierunek działania odpowiadający zapotrzebowaniu branżowemu. Na zakończenie uczestnicy otrzymują unikatowy certyfikat zaliczenia szkoleń Solid Edge pod kontrolą Teamcenter.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zapisać na szkolenie – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: