Być bliżej Was, zaczynamy

Po długich przemyśleniach i analizach, po kilku naradach technicznych oraz tematycznych, nareszcie powstał. Powstał, abyśmy mogli się jeszcze lepiej z Wami komunikować. Niniejszy blog, bo o nim mowa, to platforma dla wszystkich, którym bliski jest temat wykorzystania w praktyce oferowanych przez nas produktów.

Wybraliśmy taką formę, ponieważ stwarza ona wiele możliwości kontaktu. Jest to uzupełnienie tradycyjnych treści na stronie WWW, a jednocześnie stanowi kanał interakcji z odbiorcami. Struktura bloga daje Wam gwarancje stałych i systematycznych publikacji, co jest niezwykle istotnym elementem jego funkcjonowania. Tak samo jak charakter udostępnianych treści, które będą opracowywane na podstawie przemyśleń, niekiedy refleksji, czy też spostrzeżeń.

Wierzymy, że znajdziecie tu wiele interesujących tematów. Blog stanowi alternatywne źródło wiedzy, a nad poziomem merytorycznym czuwać oczywiście będą eksperci GM System. Dzięki temu poznacie nasze opinie dotyczące bieżących wydarzeń w branży, komentarze do panujących trendów na rynku oraz bliżej poznacie naszą firmę i jej produkty.

Chcemy, by ten blog był też miejscem, gdzie pojawi się Wasz głos. Nie tylko w komentarzach pod tekstami, ale również jako ogólne publikacje poruszające kwestie korzystania z oferowanych przez nas rozwiązań IT.
W ten sposób zyskamy także praktyczny wymiar umieszczanego tutaj kontentu.

Zaczynamy zatem i liczymy, że platforma ta spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych obecnych i przyszłych klientów, partnerów biznesowych, a nawet dziennikarzy oraz publicystów, którzy chcą poruszać w swoich materiałach aspekt wykorzystania oferowanych przez nas rozwiązań.

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: