Certyfikat Jakości 2016 dla GM System

Czym jest jakość? Jest to „pewien stopień doskonałości” – tak przynajmniej ujął to Platon, który jako pierwszy zdefiniował owo pojęcie. Od tego czasu pojawiło się wiele innych definicji, zarówno ogólnych, jak i związanych z produkcją, użytkownikiem, tworzeniem wartości itd. Jak widać, „jakość” to zagadnienie złożone, a zarazem nabierające coraz większego znaczenia w warunkach wciąż zaostrzającej się konkurencji na rynku oraz rosnących oczekiwań i wymagań klientów. Dlatego wszyscy, a zwłaszcza zarządzający przedsiębiorstwami, powinni korzystać z każdej okazji, aby pogłębiać swą wiedzę na ten temat. Taką okazją był niewątpliwie, organizowany przez Fundację Qualitas, III Europejski Kongres Jakości, który miał miejsce 28.03. br. w Katowicach.

III Europejski Kongres Jakości

W pierwszej części kongresu uczestnicy – przedstawiciele organizacji i firm z najrozmaitszych obszarów i dziedzin – mieli okazję wysłuchania wystąpień praktyków, osób, które na co dzień w swojej pracy mają do czynienia szeroko rozumianymi zagadnieniami jakości. Mówiono m.in. o znaczeniu jakości zarządzania kapitałem ludzkim, o roli platform społecznościowych jako narzędzia do poprawy komunikacji w przedsiębiorstwach czy o znaczeniu ekologii – to ostatnie zagadnienie było omawiane podczas dyskusji panelowej z udziałem pięciorga dyskutantów z różnych przedsiębiorstw. Dzięki ciekawemu wystąpieniu przedstawicielki Kaizen Institute Poland uczestnicy pogłębili swoją wiedzę na temat filozofii Kaizen i jej znaczenia w tworzeniu kultury jakości w organizacji.

III Europejski Kongres Jakości - Katowice 2017

Po części prezentacyjnej nastąpiła gala, w czasie której wręczono certyfikaty i statuetki Jakość Roku 2016 firmom i organizacjom, które w swojej codziennej działalności stosują się do zasady będącej hasłem tegorocznego Kongresu: „Jakość w praktyce”.

Prezes Zarządu GM System Grzegorz Kazimierczak, odbiera Certyfikat Jakość Roku
Prezes Zarządu GM System, Grzegorz Kazimierczak odbiera Certyfikat Jakość Roku

 

Otrzymanie certyfikatu jakości oznacza, że procedury jakości stosowane w przedsiębiorstwie pomyślnie przeszły przez weryfikację, dokonywaną przez audytorów Fundacji Qualitas. Miło nam poinformować, że do grona posiadaczy certyfikatu dołączyła w tym roku firma GM System. Jest to dla nas duża satysfakcja – i zarazem motywacja do dalszego poprawiania jakości naszych usług – jako że oznacza potwierdzenie jakości naszej pracy przez niezależnych, wykwalifikowanych audytorów. Jest nam tym bardziej miło, że na liście uczestników Kongresu, a zarazem laureatów Certyfikatu Jakości 2016, można było znaleźć naszych klientów.

Certyfikat Jakości 2016 dla GM System

Certyfikat Jakości 2016 jest miłym wyrazem uznania dla naszych dotychczasowych osiągnięć, a zarazem zachęca do starań o zdobycia kolejnego lauru – za rok 2017.

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: