Europejskie przedpremierowe szkolenie Solid Edge ST5+Insight XT

W dniach 21-25 maja inżynierowie aplikacyjni firmy GM System jako jedyni z Polski wzięli udział w europejskim, przedpremierowym szkoleniu z Solid Edge ST5 i Insight XT, które odbyło się w Barcelonie.

Nie mogło nas tam zabraknąć, ponieważ GM System jest największym i dedykowanym przez Siemens Industry Software partnerem w zakresie oprogramowania Solid Edge w Polsce. Nasi inżynierowie mieli okazję zapoznać się z nowymi funkcjonalnościami nadchodzącej wersji ST5. Byli też pierwszymi, którzy mieli możliwość pracy w nowym, innowacyjnym rozwiązaniu PDM dedykowanym dla Solid Edge, opartym na SharePoint o nazwie Insight XT.

W szkoleniu wzięło udział ok. 40 osób pracujących dla najważniejszych Partnerów Siemens Industry Software z całej Europy. Prowadzącymi byli trzej inżynierowie aplikacyjni bezpośrednio zaangażowani w rozwój produktów Siemens (Solid Edge, Insight, Teamcenter). Dzięki temu uzyskaliśmy wiele informacji technicznych bezpośrednio „u źródła”. Innowacyjność funkcji i możliwości nadchodzącego oprogramowania zrobiła duże wrażenie na uczestnikach szkolenia; niektóre z nowych poleceń są wręcz rewolucyjne.

Szkolenie pozwoliło na podtrzymanie naszych wysokich kompetencji w zakresie Solid Edge i PDM oraz przygotowało merytorycznie do wdrożeń nowych wersji oprogramowania, o czym już niedługo przekonają się nasi obecni oraz przyszli Klienci.
Więcej informacji wkrótce.
Prosimy śledzić nasze kanały informacyjne:
Blog GM System, Facebook, YouTube

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: