GM System na Microsoft Tech Summit 2018 w Amsterdamie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniach 28-29 marca 2018 roku uczestniczyliśmy w organizowanej przez Microsoft imprezie dla specjalistów IT Microsoft Tech Summit. Tegoroczna edycja imprezy zgromadziła aż 3100 specjalistów z całej Europy.

O konferencji

Konferencja poświęcona została w największej mierze zagadnieniom związanym z Microsoft Azure – przede wszystkim pod hasłami „Microsoft Azure – chmura dla każdego” oraz „Stwórz nowoczesne miejsce pracy z Office 365”. Prezentację rozpoczynającą imprezę poprowadziła Dyrektor Generalna  Microsoft Teams, Lori Wright. W trakcie prezentacji nakreśliła strategię Microsoft związaną z implementacją najnowszych trendów IT. Przy współudziale Danide Bode’a oraz Arjana Vroege z holenderskiego KPN przedstawiła jedno ze strategicznych wdrożeń najnowszych rozwiązań Microsoft, opartych właśnie o platformę Microsoft Teams, SharePoint oraz Office 365.

Po zakończeniu prezentacji do dyspozycji uczestników konferencji było wielu MVP (Most Valuable Professional) Microsoftu, którzy odpowiadali na pytania techniczne. Nie zabrakło również polskiego akcentu – przedstawicieli firmy Code Two z Jeleniej Góry, których serdecznie pozdrawiamy.

GM System na Microsoft Tech Summit

Przedstawiciele GM System uczestniczyli w wielu laboratoriach i prelekcjach tematycznych, obejmujących zakres od zarządzania platformą Microsoft Exchange, po platformę obiegu dokumentacji Microsoft SharePoint. Z omawianymi w trakcie warsztatów technologiami wiążemy szczególne duże nadzieje. Jesteśmy przekonani, że dzięki Microsoft SharePoint oraz Microsoft Teams będziemy mogli zaoferować również naszym Klientom rozwiązania znacząco poprawiające jakość i wydajność pracy, wpływając bezpośrednio na platformę komunikacji między pracownikami. Wszystkie rozwiązania wpisują się również w implementację trendów Digital Transformation.

Jako zespół GM System wyrażamy opinię, iż rozwiązania, które już za moment będą przez nas oferowane w oparciu o nowo zdobytą wiedzę będą małą, choć wyczekiwaną rewolucją w stylu i jakości pracy w Waszych firmach!

Jednocześnie miło nam jest poinformować, że w związku z obecnością na #MSTechSummit przedstawicieli firmy SUSE, producenta systemów operacyjnych SUSE Linux udało nam się nawiązać współpracę w kwestii polepszenia wsparcia technicznego systemu NX na platformie SUSE Linux.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas rozwiązaniach IT, skontaktuj się z nami.

 

 

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: