GM System na targach Mach-Tool

Czas na podsumowanie. Tak, jak w poprzednich latach, GM System na targach Mach-Tool prezentował oprogramowanie NX CAD i NX CAM. Ale po kolei…

Gdzie i kiedy?

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Mach-Tool, w dniach 3-7 czerwca. Targi trwały, jak zwykle, cztery dni, co dało nam możliwość licznych spotkań zarówno z osobami, które jeszcze nas nie znały, jak i z dotychczasowymi klientami.

Stoisko

Na stoisku obecni byli przez cały czas trwania targów nasi inżynierowie aplikacyjni, specjaliści w zakresie NX CAD i NX CAM, w tym NX CAM Robotics. Mach-Tool to targi typowo obróbkowe, na których prezentowane są setki maszyn CNC największych polskich i światowych producentów, tak więc obecność najlepszego systemu do ich programowania jest trafnie dobrana. Ale siłą NX jest między innymi to, że stanowi zintegrowaną platformę CAD/CAM, współpracującą z systemem PLM – Teamcenter.  NX służy zresztą nie tylko do programowania obrabiarek, ale także robotów. Stąd atrakcja naszego stoiska: robot, wypożyczony przez firmę KUKA (dziękujemy!), który podawał gościom kubeczki firmowe GM System. Samo stoisko zostało docenione: otrzymaliśmy nagrodę Acanthus Aureus. Nieskromnie rzecz ujmując – nie bez powodu.

 

Czy było warto?

Oczywiście, że było warto! Dziękujemy naszym licznym gościom za odwiedziny i inspirujące rozmowy!

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: