GM System partnerem konferencji NX9 – efektywna platforma prac inżynierskich

W dniu 19 marca 2014 roku w hotelu Continental w Warszawie, odbędzie się konferencja poświęcona systemowi NX 9 pod hasłem „NX9 – efektywna platforma prac inżynierskich. Forum CAx i PLM”.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną nowości pakietu NX 9 z zakresu CAD/CAM/CAE, do których zaliczamy: technologię Realize Shape, możliwości symulacji morfingu siatki, możliwości automatycznego konwertowania trójosiowych ścieżek narzędzia na ścieżki pięcioosiowe i wiele innych. Zainteresowanych odsyłamy na nasz kanał YouTube, gdzie udostępniamy film prezentujący wymienione wyżej nowości.

Organizatorzy zapewniają również, że podczas konferencji zaprezentują na żywo, w jaki sposób System NX obsługuje wszystkie etapy procesu inżynierskiego realizowane w zintegrowanym środowisku pracy Teamcenter; od koncepcji, aż po fazę przygotowania produkcji.

GM System jest jednym z partnerów tego wydarzenia i w związku z tym, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną propozycję. Każdy z uczestników, w pakiecie materiałów konferencyjnych, otrzyma naszą książkę „NX 9.0 Ćwiczenia „Od koncepcji do wytwarzania – krok po kroku”.

Książka przybliża Czytelnikom całkowicie nowy interfejs programu NX 9.0 oraz przedstawia jego wybrane możliwości w zakresie modelowania i analizy części polimerowych, formowanych metodą wtrysku oraz projektowania i wytwarzania narzędzi (form wtryskowych), między innymi przy użyciu specjalizowanego modułu narzędziowego – NX Mold Wizard.

W imieniu organizatorów i swoim zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału.

GM System

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: