GM System jest Platynowym Partnerem Siemens po raz czwarty!

Podczas spotkania partnerów biznesowych Siemens Industry Software, poinformowano zebranych, że GM System jest Platynowym Partnerem Siemens po raz czwarty! Należymy tym samym do niewielkiego, a nawet elitarnego, grona partnerów Siemens o najwyższym potencjale rynkowym.

Radość z przyznania „platyny” jest tym większa, że otrzymaliśmy to wyróżnienie już po raz czwarty: w latach 2015, 2016, 2017 i obecnie. Stanowi to dowód na naszą bardzo stabilną pozycję jako partnera w zakresie oprogramowania CAx/PLM. Jest też wyrazem naszego konsekwentnego rozwoju: planowaliśmy zarówno utrzymanie wysokiego poziomu wdrożeń programów od dawna będących w portfolio firmy Siemens, jak i nowych, takich jak STAR CCM+, Solid Edge Flow Simulation czy Solid Edge Technical Publications. Plan ten zrealizowaliśmy!

Status Smart Expert

Status Platynowego Partnera, jako jedyni w Polsce, łączymy ze statusem Smart Expert w zakresie programów CAE i https://gmsystem.pl/solid-edge/. Obydwa wyróżnienia świadczą o naszych najwyższych kompetencjach technicznych i handlowych. Chętnie dzielimy się wiedzą ekspercką, o czym wiedzą czytelnicy naszego bloga. Zapraszamy także do śledzenia naszego kanału na YouTube Znajdziesz na nim nagrania m.in. webinarów czy dziesiątki użytecznych porad Tips&Tricks. Najbliższy webianar będzie można pobrać już 6 listopada. Na razie zobacz jego zapowiedź, a 6 listopada odwiedź naszą stronę internetową lub nasz fanpage na Facebooku czy Linkedin.

Najważniejszą rzecz zostawiliśmy na koniec: gdyby nie nasi klienci, nie byłoby naszych sukcesów. To dzięki nim rozwijamy się, nabywamy cennych doświadczeń, co z kolei skutkuje pozyskaniem kolejnych klientów. Gdy nie oni, nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy. DZIĘKUJEMY!

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: