Pod czerwonym krawatem

Dużymi krokami zbliża się spotkanie dla klientów GM System. Z niecierpliwością wyczekujemy daty 4-6 listopada. Właśnie wtedy w Centrum Konferencyjnym hotelu Senator w Starachowicach znów zasiądą obok siebie przedstawiciele różnych branż biznesowych. Będzie to w sumie trzeci taki zjazd, ale na pewno wielu uczestników pamięta jeszcze wcześniejszą formę zebrań z 2006 roku. Tym razem całe wydarzenie dotyczące rozwiązań z dziedziny CAD/MES, odbędzie się pod hasłem „Wczoraj i Jutro, czyli inżynierska podróż w czasie z GM System”.

W trakcie trzech dni nasi goście będą mieli możliwość podniesienia swoich kompetencji, zapoznania się z nowościami oferty, uczestniczyć w profesjonalnych warsztatach, a także rozwinąć swoje znajomości biznesowe. W tym roku Ogólnopolskie Spotkanie Klientów GM System powiązane będzie z obchodami 10 lecia działalności naszej firmy. Jesteśmy zaszczyceni, że te urodziny możemy obchodzić wspólnie. W związku z tym prelegenci naszej konferencji przygotowali niestandardowe prezentacje i konkursy edukacyjne, a oprócz tego odbędzie się szereg imprez towarzyszących, w tym tematyczne spotkanie integracyjne.

Jego charakter i przebieg pozostają ściśle pilnowaną tajemnicą, tak by goście mieli niespodziankę. Prosimy jednako przybycie na nie w… czerwonych krawatach.

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: