VII Ogólnopolskie Spotkanie Klientów GM System

W dniach 25-27 września odbyło się doroczne spotkanie Klientów i Partnerów GM System. W tym roku ponad 160 osób spotkało się w malowniczo położonym hotelu Atut – największym centrum konferencyjnym w Wielkopolsce.

Hotel_Atut

Otwarte warsztaty techniczne jako preludium konferencji

W pierwszym dniu uczestnicy brali udział w otwartych warsztatach technicznych. Uzbrojeni w listy pytań, pliki i notatki, przystąpili do pracy wykorzystując do maksimum zasoby wiedzy i umiejętności kadry technicznej GM System. Te całodzienne zajęcia cieszyły się wielkim zainteresowaniem i okazały się niezwykle pomocne w rozwiązywaniu trudnych zagadnien, z którymi inżynierowie mierzą się w codziennej pracy.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Stoiska HP, 3D Connexion czy 3D Printers pozwalały testować najnowocześniejsze stacje robocze, kontrolery czy drukarki 3D.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Prezentacje najnowszych wersji systemów CAx podczas konferencji

W drugim dniu odbyła się konferencja, podczas której zaprezentowano najnowsze wersje rozwiązań oferowanych przez GM System. Adam Budzyński prezentował najważniejsze nowości Solid Edge ST8, a Piotr Menchen, Krzysztof Błachut, Marek Rudy i Michał Sroka omówili szczegółowo rozwiązania dostępne w NX 10.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W agendzie nie zabrakło miejsca na ciekawe prelekcje Partnerów Spółki. Jakub Michalski z firmy VersaBox mówił o autonomicznych robotach mobilnych w przemyśle, biurze, szpitalu i domu, a Piotr Hrapkowicz i Rafał Mrzygłód z 3D Printers, prezentowali wykorzystanie technologii szybkiego prototypowania w pracy współczesnego inżyniera.

Przedstawiciele firm EFL Leasing oraz Constrade pokazywali możliwości finansowania zakupów oprogramowania i sprzętu za pomocą leasingu czy dotacji Unii Europejskiej.

SAMSUNG CSC

Inżynierskie atrakcje

Jednymi z największych atrakcji podczas całego spotkania były produkty Klientów GM System, do projektowania których wykorzystano system Solid Edge. Warszawska firma VersaBox działająca w sektorze automatyki i robotyki udostępniła robota o nazwie „Babcia”, natomiast spółka AMZ-KUTNO zaprezentowała rajdową wersję „nowej syrenki”. Uczestnicy mieli okazję wypróbować dzieło inżynierów z Kutna i chociaż przez chwilę, poczuć się jak kierowcy testowi samochodów rajdowych.

SAMSUNG CSC

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tradycyjnie podczas spotkań tego typu nie mogło zabraknąć towarzyszącej imprezy integracyjnej oraz wieczoru tematycznego. Za rok firma GM System, będzie obchodziła 15 lecie swojej działalności. Planujemy więc kolejne warsztaty i konferencję, które z uwagi na taki jubileusz, muszą być wyjątkowe.

Zabawy_Integracyjne

SAMSUNG CSC

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: