Ważne nagrody dla GM System na spotkaniu Partnerów Siemens w Barcelonie

W dniach 25-27 stycznia bieżącego roku w Barcelonie odbyło się doroczne spotkanie partnerów biznesowych Siemens Industry Software – EMEA Partner Leadership Summit 2016.

Spotkanie, które każdego roku odbywa się w innej lokalizacji, jest okazją do omówienia planów na przyszłość, podsumowania minionych kwartałów, zaprezentowania nowych rozwiązań, które swoje premiery będą miały na przestrzeni danego roku, a także omówienia kondycji rynku usług i rozwiązań inżynierskich w poszczególnych krajach strefy EMEA.

Siemens EMEA Partner Leadership Summit 2016

Nieodłącznym elementem tych konferencji jest wręczenie nagród Partnerom, których wyniki wyróżniały się na tle innych. Z tegorocznego spotkania GM System wraca z bagażem pełnym prestiżowych nagród zarówno za osiągnięcia firmowe jak i indywidualne:

Top Sales Partner in Poland FY2015

GM System Siemens Top Partner in Poland 2015
To najbardziej prestiżowe wyróżnienie przyznawane za sprzedaż na poziomie uprawniającym do otrzymania statusu Platynowego Partnera i za jeden z najwyższych wzrostów wartości sprzedaży oprogramowania na tle wszystkich partnertów biznesowych Siemens Industry Software w strefie EMEA, w roku finansowym 2015.
Top Partner Poland 2015

Top Sales Person in Poland FY2015

Top Sales Person in Poland

To indywidualne wyróżnienie wręczane jest osobie, która dzięki swojej pracy pozyskała największą liczbę Klientów i osiągnęła najwyższy indywidualny poziom sprzedaży rozwiązań Siemens Industry Software. Najlepszym handlowcem w Polsce za rok 2015 został nasz kolega Krzysztof Paluch.

Top_Sales_Person_Poland

Ceremonie wręczenia takich nagród są bardzo przyjemnym ukoronowaniem wysiłków podejmowanych przez nas w trakcie całego roku. Nie zostalibyśmy jednak nagrodzeni, gdybyśmy nie zdobyli zaufania naszych Klientów. Te nagrody są również Waszą zasługą i za to serdecznie dziękujemy.

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: