Model śmigłowca Mi-17 wykonany w Solid Edge

Przed kilkunastoma dniami prezentowaliśmy na blogu studium przypadku, którego tematem był indywidualny program szkoleniowy przygotowany i zrealizowany u jednego z naszych Klientów. Dzisiaj pragniemy podzielić się z Wami efektami pracy jednego z inżynierów konstruktorów Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 1 w Łodzi.

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 (WZL) to jeden z głównych filarów polskiego przemysłu obronnego, należący jednocześnie do największych przedsiębiorstw działających w branży śmigłowców wojskowych w tej części Europy. Działalność spółki koncentruje się przede wszystkim na remontach głównych oraz obsługach i modernizacjach śmigłowców używanych w Wojsku Polskim. Warto zapoznać się z poniższym filmem, promującym łódzką firmę:

Prezentacja przygotowana przez Adama Budzyńskiego zawiera model  śmigłowca wojskowego Mi-17, który został utworzony przez Tomasza Brusa z wykorzystaniem systemu https://gmsystem.pl/solid-edge/. Po raz kolejny prezentujemy możliwości tego oprogramowania w kontekście branży lotniczej.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją, którą można pobrać z serwisu SlideShare!

opracował
Dr inż. Adam Budzyński

adam.budzynski@gmsystem.pl

 Solid Edge. Zrozumieć Technologię Synchroniczną - nowe ćwiczenia

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: