Spotkanie liderów Teamcenter

Spotkanie leadów Teamcenter – warsztaty Wrocław, 17 stycznia 2018, System Hotel

GM System od kilkunastu lat wdraża programy CAx – mamy ponad 1000 klientów używających programów https://gmsystem.pl/solid-edge/ czy NX CAD/CAM. Obecnie, coraz więcej firm odczuwa potrzebę wdrożenia zaawansowanego rozwiązania PLM, czyli oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktu, w tym obiegiem dokumentacji technicznej, wpisując się tym samym w nurt Industry 4.0. Mamy w tym zakresie już doświadczenie, podobnie jak nasz partner – firma Siemens Industry Software: wdrażamy program Teamcenter, który stanowi platformę wymiany informacji na temat produktu w najbardziej innowacyjnych polskich i światowych firmach. Praca w środowisku Teamcenter dla działów konstrukcji, produkcji, handlowych (i innych) oznacza m.in. automatyczny dostęp do aktualnej, zrewidowanej dokumentacji technicznej.

Teamcenter warsztaty

Widząc potrzebę wdrożeń PLM w wielu polskich firmach, zaprosiliśmy naszych klientów na elitarne spotkanie Teamcenter, podczas którego przedstawiliśmy zalety, a także model wdrażania tego rozwiązania w firmie. Wiele osób jest zaskoczonych faktem, że Teamcenter jest użytecznym narzędziem nie tylko dla wielkich firm, ale także średnich i małych – już kilka stanowisk oprogramowania CAD wystarczy, aby wdrożenie PLM znacząco zredukowało czas realizacji projektów.

 

Teamcenter warsztatyWarsztaty rozpoczęło wystąpienie Daniela Pastuszki z GM System – lidera zespołu PLM oraz Roberta Chmielewskiego z firmy Siemens Industry Software (Teamcenter Portfolio Development Executive), którzy omówili liczne korzyści wypływające ze stosowania tej platformy PLM. W tym miejscu pojawia się pytanie: „Wiemy już, do czego program jest potrzebny, ale jak go wdrożyć? Od czego zacząć? Kto ma się tym zająć?”. Odpowiedzi udzielił Krzysztof Kozłowski, kierownik działu IT w GM System, przedstawiając nasz zespół składający się z najlepszych fachowców. Ważne jest także, aby po stronie klienta była osoba kierująca projektem wdrożenia PLM, dlatego nasze warsztaty skupiły potencjalnych liderów projektów w firmach zamierzających stosować Teamcenter.

 

Teamcenter warsztatyOkazuje się, że z pomocą GM System i Siemens nie będzie to takie trudne! Chcesz się przekonać? Zgłoś swoje zainteresowanie dalszymi eventami – dostaniesz zaproszenie i sam będziesz mógł przekonać się, jak bardzo Twoja firma skorzysta na pracy na platformie PLM!

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: