Zastosowanie Solid Edge w branży ciężkich maszyn i urządzeń roboczych

Solid Edge wykorzystywany jest przez przedsiębiorstwa działające w wielu różnych branżach. W niniejszym artykule zaprezentujemy jego zastosowanie w branży ciężkich maszyn i urządzeń roboczych na przykładzie produktów bydgoskiej firmy Goster.

Powstała w 2003 roku firma, od początku swojej działalności koncentrowała się na projektowaniu i produkcji maszyn dla przemysłu wydobywczego. Wśród klientów spółki znajdziemy cementownie, międzynarodowe korporacje, zakłady chemiczne, żwirownie, składy węgla oraz instytucje badawcze. W ofercie znaleźć możemy między innymi młyny rurowe, przesiewacze flip flow z opatentowanym systemem podwójnego podrzutu, a także kruszarki udarowe z pionowym wałem (VSI).

Warto dodać, że spółka GOSTER wzięła udział w kampanii marketingowej SIEMENS, promującej rozwiązania Solid Edge. Materiał filmowy, w którym właściel firmy Pan Paweł Pater opowiada o swojej firmie i powodach wyboru systemu Solid Edge, znajduje się na naszym kanale YouTube:

Zastosowanie Solid Edge w branży ciężkich maszyn i urządzeń roboczych

Firma GM SYSTEM jest dumna z faktu, że współpracuje z Klientami, należącymi w zasadzie do wszystkich istotnych gałęzi polskiego przemysłu. Podkreślając powyższe, pragniemy przybliżyć Wam, drodzy czytelnicy, przykłady sukcesów naszych Klientów, wykorzystujących różnorodne, wdrożone przez nas, rozwiązania CAx.

W tym celu przygotowaliśmy sprecjalną, 16 slajdową prezentację, która prezentuje portfolio firmy Goster. Są to wizualizacje maszyn i urządzeń zaprojektowanych z wykorzystaniem Solid Edge, wśród których znajdziemy kruszarki szczękowe, kruszarki stożkowe, przenośniki taśmowe, kruszarki dwustopniowe, kruszarki walcowe oraz rozdrabniacze i linie technologiczne.

opracował
Dr inż. Adam Budzyński

adam.budzynski@gmsystem.pl

Zamów ćwiczenia Modelowanie i Edycja Synchroniczna w Solid Edge ST7

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: