GM System już trzeci rok z rzędu zdobywa tytuł Platynowego Partnera Siemens

Podczas XV Spotkania VIP Partnerów Biznesowych Siemens Industry Software po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Platynowego Partnera. Należymy tym samym do niewielkiego, wręcz elitarnego, grona partnerów firmy Siemens o najwyższym potencjale rynkowym. Rok temu, w filmie nakręconym z okazji piętnastolecia GM System, padły słowa: „Obecnie, aby utrzymać się na rynku, należy znać dobrze trendy rynkowe, natomiast aby się rozwijać, trzeba je wyprzedzać”. Podążamy w tym kierunku – prowadzimy intensywne działania w zakresie wdrożeń programów CAE do obliczeń i symulacji, takich jak Simcenter 3D i Simcenter 1D oraz oprogramowania PLM – Teamcenter, któremu poświęcone były rozbudowane warsztaty w czasie niedawnej konferencji GM System – Industry 4.0.

 

GM System trzeci rok z rzędu Platynowym Partnerem Siemens

 

Radość z przyznania „platyny” jest tym większa, że otrzymaliśmy to wyróżnienie już po raz trzeci: w roku 2015, 2016 i obecnie. Stanowi to dowód na naszą bardzo stabilną pozycję jako partnera w zakresie oprogramowania CAx/PLM, a także świadczy o konsekwencji, z jaką rozwija się nasza firma: zgodnie z wymaganiami zachodzącej na naszych oczach rewolucji przemysłowej, określanej jako Industry 4.0, wchodzimy w świat cyfrowego przemysłu proponując wdrożenia zaawansowanych rozwiązań CAD/CAM/CAE oraz ich synchronizację za pomocą systemu PLM.

Nie otrzymalibyśmy jednak tego prestiżowego wyróżnienia, gdyby nie nasi Klienci: dawni i nowi, firmy wielkie, średnie i małe. To im zawdzięczmy tak silną pozycję na rynku, a zaufanie, jakim nas darzą, jest wspaniałym czynnikiem motywującym do dalszej pracy i rozwoju. DZIĘKUJEMY!

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: