GM System na konferencji Smart Auto

O tym, że elektromobilność ma przed sobą wielką przyszłość, nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Po ulicach miast jeżdżą już elektryczne autobusy, skutery, i – na razie nieliczne – samochody osobowe. Tak się składa, że znaczna część elementów lub całe pojazdy elektryczne są projektowane w systemie NX, wdrażanym przez naszą firmę. Dlatego firma GM System na konferencji Smart Auto, poświęconej elektromobilności, a przeprowadzonej się 28 maja, wystąpiła z prelekcją „Oprogramowanie Siemens NX – projektowanie wiązek elektrycznych w Routing Electrical”.

Duże zainteresowanie uczestników budził najnowszy model Tesli.

Konferencję wypełniły ciekawe wystąpienia na temat aspektów technicznych i biznesowych elektromobilności oraz perspektyw tej rozwoju branży.Prelekcja GM, opracowana i zaprezentowana przez Jakuba Kręcisza, wzbudziła duże zainteresowanie i aplauz. NX posiada bardzo rozbudowane możliwości w zakresie projektowania wiązek elektrycznych, a także szerzej – całego układu elektrycznego pojazdu.

Prezentacja GM System (Jakub Kręcisz) na temat NX Routing Electrical

Tegoroczna impreza była pierwszą organizowaną przez Trade Media na temat szeroko pojętej branży pojazdów elektrycznych. Mamy nadzieję, że nie ostatnią, ponieważ można ją uznać za bardzo udaną

Możesz otrzymać od nas całą prezentację w PDF – napisz do nas.

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: