Modelowanie i edycja powierzchni analitycznych i swobodnych w NX

Modelowanie i edycja powierzchni analitycznych i swobodnych w NX będzie przedmiotem rozważań w prezentacji, którą chcielibyśmy się z Wami podzielić. Niniejsze opracowanie stanowi przegląd dostępnych w programie NX funkcji do modelowania i edycji, które umożliwiają generowanie powierzchnii o wysokiej jakości, spełniających wymagania najbardziej zaawansowanych branż przemysłowych takich jak motoryzacja czy przemysł lotniczy.

System NX firmy Siemens PLM Software, bedący wiodącą na rynku, zintegrowaną platformą CAD/CAM/CAE, umożliwia wydajne i precyzyjne projektowanie produktów nawet o najbardziej skomplikowanych kształtach, wykorzystując przy tym różne techniki modelownia. Program posiada między innymi rozbudowane możliwości modelowania powierzchniowego, udostępniając swoim użytkownikom niezwykle szeroki wachlarz funkcji pozwalających na szybkie i łatwe generowanie wysokiej jakości powierzchni. W niniejszym opracowaniu przedstawiono przegląd dostępnych w programie poleceń do tworzenia i edycji obiektów powierzchniowych, zarówno analitycznych jak i swobodnych. Zapraszamy do zapoznania się z prazentacją przygotowaną przez nasz zespół inżynierów. Stanowi ona swoisty słowniczek funkcji wraz z wyjaśnieniem w jaki sposób można ich użyć.

Poniżej znajdują się przyciski do zmiany slajdów niniejszej prezentacji.

 Seria wydawnicza CAx dla praktyków oferuje zestaw ćwiczeń, które pomagają lepiej poznać interfejs systemu NX i dostarczają ciekawych przykładów związanych z obszarem projektowania i wytwarzania narzędzi.Zamów ćwiczenia NX9 od koncepcji do wytwarzania - krok po kroku

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: