Polska premiera Solid Edge ST4 – też tam byliśmy

We wtorek 22 listopada w Warszawie odbyła się polska premiera najnowszej wersji oprogramowania Solid Edge ST4. Cała uroczystość miała miejsce w luksusowej sali Hotelu InterContinental. Gospodarzem wieczoru był producent programu, firma Siemens Industry Software.

To wydarzenie ma specjalną pozycję w kalendarzu każdego inżyniera w naszym kraju. Prostota obsługi przy jednoczesnym wysokim poziomie możliwości Solid Edge sprawia, że cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem. Nie dziwi więc, iż sala była wypełniona po brzegi. Wśród gości byliśmy również i my, a jeden z naszych inżynierów aplikacyjnych, dr inż. Adam Budzyński, jako pierwszy z przedstawicieli Partnerów Handlowych Siemens zabrał głos. Tematem jego wystąpienia były szczegółowe zastosowania Solid Edge do znaczących modyfikacji geometrycznych CAD. Pan Adam przedstawił zebranym zagadnienia związane z naprawą i modyfikacją modeli przed ich wykorzystaniem w analizach MES.

Nie było to jednak jedyne wystąpienie dr inż. Budzyńskiego tego wieczoru. Po zapoznaniu się z prezentacjami innych partnerów, nasz inżynier przedstawił szereg nowych rozwiązań, które swoje zastosowanie znajdują w branży maszynowej. Dzięki temu optymistycznie możemy spoglądać w przyszłość jeśli chodzi o rosnącą popularność tego oprogramowania. Możemy zdradzić, iż w kuluarach już po uroczystej premierze usłyszeliśmy wiele dobrych słów na temat wprowadzonych nowości w ST4. To dowodzi tego, że rozwój Solid Edge podąża w odpowiednim kierunku i potrzeby klientów Siemens Industry Software oraz GM System w tym kontekście są w pełni zaspokajane.

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się ze szczegółami związanymi z nowymi elementami Solid Edge, polecamy dokument opisujący te narzędzia, dostępny pod tym linkiem: https://gmsystem.pl/solid-edge/ Ich wykorzystanie przynosi wiele korzyści inżynieryjnych, finansowych, a także organizacyjnych.

Pełna relacja ze spotkania wraz z fotografiami:

https://gmsystem.pl/aktualnosci/

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: