Zaawansowane modelowanie części blaszanych w systemie CAD SOLID EDGE: Blacha ślimaka urządzenia rolniczego

Czy w Solid Edge jest możliwe zaawansowane modelowanie części blaszanych? Prezentacja, którą umieściliśmy poniżej pokazuje jak wykorzystano funkcjonalności tego systemu do zamodelowania  blachy ślimaka urządzenia rolniczego.

Oprogramowanie CAD Solid Edge wyposażono w środowisko do projektowania części blaszanych, które dostarcza wiele zaawansowanych funkcjonalności przydatnych do realizacji złożonych zadań projektowych. Dzięki temu środowisku użytkownik jest w stanie zamodelować różnego rodzaju elementy blaszane wytwarzane docelowo przez gięcie i/lub tłoczenie.

Dzięki uprzejmości firmy METALTECH Mirosławiec mamy przyjemność zaprezentowania sposobu modelowania zaawansowanej części blaszanej w postaci BLACHY ŚLIMAKA urządzenia rolniczego. Zapraszamy do obejrzenia poniższej prezentacji.

Poniżej znajdują się przyciski do zmiany slajdów niniejszej prezentacji.

Zapraszamy również do skorzystania z najnowszej pozycji biblioteki inżyniera. Książka zawiera zbiór ćwiczeń, które pozwolą użytkownikom oprogramowania Solid Edge na jeszcze lepsze i bardziej efektywne wykorzystanie przełomowej Technologii Synchronicznej w codziennej pracy projektowej.

Zamów ćwiczenia Modelowanie i Edycja Synchroniczna w Solid Edge ST7

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: