Oferta specjalna: Subskrypcja Solid Edge i wybranych pakietów nawet 50% taniej!

To najlepszy moment, by wypróbować najnowszą wersję Solid Edge i działające w chmurze rozszerzenie Xcelerator Share, które znacząco przyśpiesza i ułatwia pracę nad projektami. Ogłaszamy promocję na trzyletnią subskrypcję Solid Edge, pakiety 3D Publishing i CAM Pro 3/5 Axis Mill, a także specjalny wariant z tokenami. Promocja pozwala zaoszczędzić nawet 50% kosztów licencji!

Nowy poziom pracy nad projektami i jeszcze większa elastyczność

Jeden z najbardziej cenionych systemów CAD 3D staje się jeszcze lepszy, bardziej dostępny i elastyczny. Solid Edge w modelu subskrypcyjnym należy do najintensywniej rozwijanych produktów Siemens Digital Industries Software. Połączenie dotychczasowych funkcjonalności Solid Edge z możliwościami nowoczesnych technologii chmurowych poskutkowało stworzeniem zupełnie nowego, efektywnego jak nigdy dotąd zestawu narzędzi. To rewolucja, która wynosi pracę całych zespołów na zupełnie nowy poziom jakości.

Funkcje przyśpieszające realizację projektów, usprawnione udostępnianie danych pomiędzy wszystkimi stronami procesu projektowego czy stały dostęp do opieki technicznej – to zaledwie niektóre z możliwości Solid Edge w wariancie HSaaS (Hybrid SaaS).

Teraz mogą Państwo poznać wszystkie nowości Solid Edge na bezkompromisowych warunkach. Przygotowaliśmy czasowo ograniczoną promocję na trzyletnią subskrypcję Solid Edge HSaaS pozwalającą zaoszczędzić aż do 50% kosztów względem zakupu nowej licencji bądź odnowienia opieki technicznej.

Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo cieszyć się pełnymi możliwościami środowiska Solid Edge już od 549 zł miesięcznie!

Cztery produkty, jedna promocja

Promocja obejmuje w sumie cztery produkty: podstawową subskrypcję Solid Edge, pakiet 3D PUBLISHING, pakiet CAM Pro dedykowany frezowaniu trzy- lub pięcioosiowemu oraz pakiet TOKEN. Szczegóły poszczególnych pakietów przedstawiają się następująco:

Pakiet Solid Edge

To pakiet pozwalający poznać wszystkie najważniejsze możliwości Solid Edge oraz innowacyjnego modułu Xcelerator Share. Pakiet pozwala przez trzy lata korzystać z najnowszej wersji programu wyznaczającego standardy w dziedzinie oprogramowania CAD 3D i zarazem możliwości oferowanych przez nowoczesną technologię chmurową.

Nielimitowany dostęp do pojawiających się na bieżąco aktualizacji, narzędzia usprawniające współpracę w zespołach oraz prezentowanie projektów i komunikację z klientami, a do tego opieka techniczna, która nie traci na ważności przez cały okres ważności umowy – to najważniejsze, ale nie jedyne korzyści, jakie wiążą się z pakietem Solid Edge HSaaS. Dodatkowe to bezpieczna przestrzeń 500GB na pliki projektowe, która minimalizuje konieczność ponoszenia dodatkowych wydatków na zaplecze serwerowe, oraz na bieżąco rozbudowywana baza materiałów szkoleniowych Siemens Digital Industries Software.

Pakiet 3D PUBLISHING

To oferta skierowana do użytkowników chcących sprawniej niż kiedykolwiek przygotowywać dokumentacje dotyczące projektowanych rozwiązań. Moduł 3D Publishing pozwala ekspresowo tworzyć szablony takich dokumentów jak instrukcje obsługi, książki serwisowe czy ilustrowane katalogi części. Intuicyjne menu oraz inne interaktywne elementy pozwalają kreować nowoczesne, przyjazne odbiorcom materiały techniczne, które z łatwością można wyeksportować do plików PDF, PDF 3D lub zapisać w języku HTML5 i publikować bezpośrednio na stronach www.

Pakiet CAM Pro

CAM Pro to pakiet dedykowany klientom, których produkcja oparta jest o obrabiarki sterowane numerycznie. Pakiet – obok programu Solid Edge w modelu XSaaS – obejmuje moduł CAM Pro 3 Axis Mill (do programowania i wspomagania frezowania trzyosiowego) lub CAM Pro 5 Axis Mill (analogiczny moduł dla frezowania pięcioosiowego).

Połączenie Solid Edge i modułu CAM Pro to niezastąpiony duet podczas programowania CNC zaskakujący łatwością wdrożenia i prostotą obsługi. Wszystko za sprawą przystępnego interfejsu, ale też gotowych do wykorzystania szablonów, dzięki którym tworzenie programów nie wymaga długich godzin wytężonej pracy. Z Solid Edge i modułem CAM Pro praca z obrabiarkami CNC staje się wydajna i skuteczna bez względu na charakter i skalę prowadzonej produkcji.

Pakiet TOKEN

Prowadzenie nowoczesnej produkcji to przede wszystkim elastyczność. Zdarza się, że projekt wymaga czasowego dostępu do określonych dodatków wykraczających poza standardowe narzędzia programu Solid Edge. W takich przypadkach pakiet TOKEN może okazać się doskonałym wyborem. Pakiet TOKEN daje użytkownikowi pulę „żetonów” dających się wymieniać na czasowy dostęp do każdego dodatku Solid Edge – bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów licencji. Dla wielu klientów pakiet TOKEN może okazać się idealnym kompromisem pomiędzy dostępem do niezbędnych narzędzi a chęcią zminimalizowania poniesionych nakładów finansowych.

Do kogo skierowana jest promocja na trzyletnią subskrypcję Solid Edge?

Oferta, którą przygotowaliśmy, jest szczególnie korzystna w kontekście planowanego podniesienia cen katalogowych oprogramowania zapowiedzianego ostatnio przez Siemens Digital Industries Software. Kto szczególnie powinien zainteresować się promocją? Z jednej strony ofertę kierujemy do osób, które zastanawiają się nad zakupem nowej licencji. Naszym zdaniem jest to również ciekawa propozycja dla posiadaczy licencji wieczystych na starsze wersje Solid Edge od dłuższego czasu nieposiadających opieki technicznej. Ponadto oferta powinna zainteresować osoby chcące wkrótce odnowić opiekę techniczną – wybór subskrypcji to gwarancja pełnej opieki na cały okres dostępu do licencji i co równie istotne, możliwość uniknięcia zapowiedzianych już wzrostów cen odnowienia opieki. Jest to szczególnie ważne dla firm planujących swój budżet w dłuższej perspektywie.

Przede wszystkim jednak zachęcamy do skorzystania z oferty wszystkich użytkowników, którzy chcieliby poprawić standard swojej pracy, uczynić ją bardziej wydajną, wygodną i dostosowaną do obecnych realiów. Połączenie Solid Edge i rozwiązania Xcelerator Share w chmurze to zestaw narzędzi nowej generacji zawsze gotowych do tego, by wspierać użytkownika w realizacji projektów, zarządzaniu zadaniami i w efekcie osiąganiu zamierzonych rezultatów. Dotyczy to zarówno niezależnych konstruktorów, małe i średnie firmy, jak i duże zakłady produkcyjne.

Zachęcamy do skorzystania z promocji. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów lub dobrać pakiet najlepiej odpowiadający Państwa indywidualnym potrzebom, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego.

Promocja jest ograniczona czasowo!

Skontaktuj się z nami

Udostępnij: